Представяне на работна среща в Швеция по проект „The innovative European fusion of „Information, Communication and Technology“ and „Green Energy“ по програма Еразъм +

На 12.12.2017г. Александра Атанасова и Траяна Стоянова, ученици от ХІ клас, представиха пред осмокласниците, ръководството на училището и учители участието си в работна среща в град Карлскрона, Швеция по проект „The innovative European fusion of „Information, Communication and Technology“ and „Green Energy“ по програма Еразъм +. Ученичките представиха съвместните дейности със своите връстници от Белгия, Франция, Швеция, Испания и Германия.

„Зеленото“ интервю с ученици и учители от нашето училище предизвика огромен интерес. Всички присъстващи участваха във викторината „Зелена“ енергия в учебната платформа Kahoot, която е един от IT инструментите, разучавани по проекта.