„Моето коледно послание към света“

Ученици от СУ „Георги Измирлиев“ участваха в конкурс „Моето коледно послание към света“, организиран от Община Горна Оряховица и Местната комисия за борба с противообществени прояви на малолетни и непълнолетни. Участниците се състезаваха в два раздела и в различни възрастови категории.

Във втора възрастова група (V- VIII клас)на раздел „Литература“ са отличени Йоана Добрева (5.в клас) и Росица Йорданова (6.г клас). Двете възпитанички на училището участваха с разкази.

Деница Стоянова, ученичка от 11.а клас, се представи най- добре сред учениците от гимназиален етап и зае първо място.

В раздел „Изобразително изкуство“  Никол Влаева и Георги Миновски, ученици от 9.а клас, са отличени с първа и втора награда за своята възраст.

Призьорите получиха своите награди на официална церемония в Община Горна Оряховица.

По случай Коледните и новогодишните празници изявените ученици на СУ „Георги Измирлиев“ Ви желаят здраве, благоденствие и щастливи семейни моменти. Нека запазим човешката добрина и създадем един по- добър свят през 2018 година!