Туристическа седмица на ІV а клас

В периода 23-ти  – 27-ми април учениците от ІV а клас преживяха незабравими туристически следобеди. Във всеки един от дните след приключване на учебните занятия, децата поемаха по различен маршрут и оставяха диря след себе си. Поставиха ръчно изработени плакати свързани с опазване на околната среда. От кори за яйца направиха хранилки за птици и ги окачиха в парк „Детски кът“. Засадиха храсти в двора на училището. Посадиха дръвче в района на хижа „Божур“, с мотото „Засади дърво – създай живот“. Туристическата седмица приключи с пикник в двора на училището. Всяка една от дейностите беше придружена с много игри и забавления. В тях разбира се, участва и организаторът на туристическите “подвизи“ на ІV а клас – г-жа Славка Стефанова.