Първомартенско посещение на І б клас в ДГ „Щастливо детство“

Галерия

Малките ученици от І б клас посетиха ДГ „Щастливо детство“ и поздравиха учителите и децата от група „Буратино“ за  най-българския празник Баба Марта. Много от първокласниците са завършили тази детска градина и се радваха да видят отново своите бивши учителки. Учениците бяха посрещнати от  Директорката  г – жа  Петковска  и  от  г – жа  Димова, учител на група „Буратино“.  Бяха подготвили кратка програма, която съдържаше тематични песни и стихотворения, които представиха с чувство и артистичност. Подариха на децата и учителките мартеници, изработени с тяхно участие. Децата от групата много се зарадваха и също поздравиха гостите с песен и им подариха щъркелчета – символ на пролетта. Като добри домакини почерпиха своите гости с лакомства. Учителките се зарадваха на промяната в своите доскорошни възпитаници и им пожелаха да са все така добри и ученолюбиви. На сбогуване си пожелаха още такива срещи.