Интегриран урок по биология и здравно образование и химия и опазване на околната среда в 10.б клас на тема „Химия на кръвта“.

Галерия

На 19.03.2019год. се проведе интегриран урок по биология и здравно образование и химия и опазване на околната среда в 10.б клас на тема „Химия на кръвта“. Гости в часа на бъдещите медици бяха двадесет и двама учители от област Велико Търново, експерт по природни науки и екология от РУО Велико Търново- госпожа Бонка Долчинкова и ръководството на Средно училище „Георги Измирлиев“.

Преподавателите , Галина Кънчева и Диляна Грозева, работиха съвместно , доказвайки, че двата учебни предмета имат пряка връзка помежду си, по този начин провокираха интереса на учениците да полагат допълнителни усилия и да наблягат на лабораторните упражнения, което ще спомогне за бъдещата им професионална реализация.