Капачки за Бъдеще

Ученици и служители на СУ „Георги Измирлиев“ се включиха в пролетната кампания на „Капачки за Бъдеще“, чрез кампанията „Уча.се събира капачки за бъдеще“. От началото на учебната година са събрани над 90 килограма, които бяха предадени, благодарение на госпожа Кремена Янкова, която пряко се ангажира с организацията на кампанията. Всеки месец може да се види напредъка на училището в сайта Уча.се.

Първенци по предадени капачки са 4.а клас, с класен ръководител Мария Николова и 5.а клас, с класен ръководител Любимка Владова. Сред индивидуалното предаване на капачки, с най-голямо количество се отличават: Ния Стефанова и Стефани Илиева от 6.г клас.

Кампанията обединява ученици, учители, служители и родители в една обща кауза. Благодарение на благородната инициатива всички се учим на екипност, благотворителност, състрадателност, отговорност и взаимопомощ. Всички участници са ентусиазирани за по- голям напредък в есенната кампания.