„Моето училище и моята мечта”- заключителен етап на литературния конкурс

Галерия

На 17. май се проведе литературно четене, част от Измирлиевите дни.  Участниците в конкурса „Моето училище и моята мечта“ представиха най-вълнуващите откъси от своите творби.

Литературното мероприятие бе посетено от госпожа Криси Аврамова, директор на училището, госпожа Росица Рачева, заместник-директор по учебната дейност  и госпожа Петя Минкова, заместник-директор по учебната дейност. Специален гост  на събитието беше господин Виктор Лясков – юрист, бивш възпитаник на СУ „Георги Измирлиев“, който сподели вълнуващи спомени от своите ученически години, въздействието на литературата в неговия личен живот и създаването на есе, което му помага да пътува до Брюксел.

В конкурса активно участие взеха учениците от прогимназиален етап, които получиха грамоти, а учениците от гимназиален етап бяха отличени в класиране.