Успехите на нашите ученици

През месец март Местната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнолетните към община Горна Оряховица обяви конкурс за детско творчество на тема: Следването на любовта, приятелството и мечтите – щастие за всеки ден“. В него взеха участие ученици от ІХ, Х и ХІ клас.

Бояна Светлозарова Илиева от VІІІ а класа се класира на първо място в раздел литература.

Мирела Цветомирова Радева от ІХ б клас се класира на

второ място в раздел литература за написване на есе.

Ина Сашкова Димитрова от Х б класа се класира на

трето място в раздел литература.

Мартина Георгиева Милева от Х а клас завоюва първо място в Вторя национален конкурс „Подавам ти ръка и заедно ще го направим“ в категория „Компютърна рисунка – Моята опорна точка“.

Наши ученици получиха грамоти за отлично представяне в олимпиадата по български език и литература – Тодор Георгиев Георгиев – ХІ а клас, Силвана Ахмедова Ахмедова и Елис Сезгинова Садъкова.