Учим екипни, с приемственост и забавление

Галерия

Започна активният период на присъствено обучение за учениците от СУ „Георги Измирлиев“. Наред с ежедневните задължения и занимания, успешно стартираха поредица от открити практики между учители в детски градини, учители от начален и прогимназиален етап. Целта на програмата е да осъществи плавен преход между различните етапи, а педагозите да обменят методи на преподаване и идеи. На 30.09.2020 г. беше представен  урок в лабораторията по природни науки. Госпожа Мая Иванова и главният учител Галина Иванова преподаваха как се измерва маса в урок по „Човек и природа“. Първата изцяло октомврийска седмица започна с екипна работа между господин Венцислав Величков и госпожа Петя Керемидчиева от ДГ „Ален мак“. Те демонстрираха как по интересен начин се изучават думи и срички в първи клас. Малко по-късно, в пети клас, заместник-директорът Йорданка Кушева и водещият телевизионен журналист Мартин Георгиев поднесоха урок по български език – традиционен и иновативен, но преди всичко позитивен за официално и неофициално общуване.

Продължаваме по пътищата на знанието и забавлението!