Нека любовта да е в сърцата ни!

Галерия Новини Проекти и програми

Нека любовта да е в сърцата ни! С това пожелание учениците на СУ „Георги Измирлиев“ започнаха деня си на 15 февруари. Партерният етаж на училището ги посрещна украсен и аранжиран в тематиката на празниците, които създават настроението на месец февруари.

Колегите и учениците, създали предпролетното усещане за пеперуден полет и безкрайна обич, са: д-р Димо Иванов – преподавател по изобразително изкуство; Юлия Радева и Мария Велева – старши учители целодневна организация на учебния ден в начален етап; Даниела Данкова – библиотекар; Габриела Иванова, Пламена Новакова, Стефани Илиева, Стела Генчева, Мариела Йорданова – ученици от 8. б клас; Никол Влаева, Пламена Илиева, Лилия Панчева, Десислава Гурева, Поля Георгиева – ученици от 12. а клас; ученици от клуб – занимания по интереси  „Млад художник“, с ръководител д-р Димо Иванов; ученици от седми клас.

Ръководството на Гимназията благодари на всички автори на творческия проект, които върнаха усмивките по лицата на учениците, учителите и донесоха усещането за пролет!