„Вестители на доброто“

На 21 ноември в Зала 1 на Общината на специална церемония бяха  връчени наградите на отличените в конкурса „Вестители на доброто“. Присъстващите поздрави заместник-кметът Йорданка Кушева, която е и председател на Местната комисия за борба с противообществените прояви на малолетни и непълнолетни.

Наградите се връчват  в Деня на християнското семейство, с пожелание за  топлина, сплотеност, толерантност и добротворчество.

От СУ „Георги Измирлиев“ с индидвидуални награди – медали са отличени учениците: Денис Яланджиев, Ивана Петрова, Преслава Дякова, Антони Балтаджиев, Георги Миновски, Десислава Гурева, Антония Калчева и Християна Русанова , които под ръководството на преподавателя по изобразително изкуство Наталия Горанова изработиха уникалните букви от кирилицата и глаголицата, които  оформят главното фоайе на сградата на училището.

За подкрепата и помощта, която оказва на учениците, госпожа Горанова е отличена с плакет.

Светлозара Баждарова  получи награда, тъй като  изрисува училищната игротека. Отличени бяха и участниците във втория сезон на археологическата школа за ученици „Ряховец – 2017“: Десислава Гурева, Мая Евтимова, Деница Стоянова, Александра Атанасова, Теодора Евтимова, Йоана Кьордимова, Юлия Иванова, Антония Калчева, Миленка Милева, Теодора Кирова, Траяна Стоянова, Даниела Михайлова, Габриела Карчева, Йоанна Караиванова, Хатче Исуфова, Дочка Йорданова, Силвена Заралякова, Христина Савова, Мирела Радева, Николета Ганадолска и Николета Табакова.