ОСЕМ ДНИ ДО КОЛЕДА

Галерия Новини Постижения

Градусът на предколедното настроение в СУ“Георги Измирлиев“ расте с всеки изминал ден. Днес директорът на училището, г-жа Криси Аврамова, връчи награди на отличени ученици в конкурси и турнири.

  1. Есенният кръг на международен турнир „Математика без граници“.

Тази година  него участваха над 18 200  ученици от 23 страни:

Австралия, Азербайджан, Армения, България, Виетнам, Естония, Индонезия,  Казахстан, Канада, Китай, Малта, Нигерия, Румъния, Русия, Северна Македония, Словения, Сърбия, Тайван, Турция, Узбекистан, Филипините, Хонг Конг и Черна гора.

От СУ“Георги Измирлиев“ участваха 34 ученици от II, III, IV клас.

Сребърен медалист от есенния кръг на състезанието е :

  • Петър Петров Димитров, ученик от III“б“ клас

с класен ръководител : Лидия Блажева

Бронзови медалисти са:

  • Йоана Миткова Евтимова – II“а“ клас
  • Радослав Христов Янков – II“а“ клас

с класен ръководител: Светла Стоянова

 

Изказвам благодарност на всички колеги и  участници в състезанието и да продължават да представят достойно училището в бъдещи турнири и състезания.

  1. Грамоти за рисунка в конкурс „Знам и спазвам правилата за движение“в кампанията „Месец октомври- месец на пътната безопасност на територията на област Велико Търново“2021г.:
  • Кристиян Дацов, Илияна Миткова, Петър Николов – I“г“ клас, преподаватели: Блажо Блажев и Звезделина Ковачева
  • Мелиса Неджатин, Туана Неджатин, Теодор Иванов – I“в“ клас, преподаватели: Мая Иванова и Марийка Пар
  • Борислав Димитров, Марина Колева, Теодор Хаджимаринов – I“б“ клас, класен ръководител: Валентина Стоева
  1. Грамоти за рисунка в конкурс „Пази децата на пътя- те са нашето бъдеще“ в кампанията „Месец октомври- месец на пътната безопасност на територията на област Велико Търново“2021г.:
  • Камелия Петърчева – VIII“а“ клас, Криситна Койнакова, , Мария Цонева – VIII“б“ клас, с преподаватели: Кремена Петърчева и Десислава Костадинова
  1. Награди за най- добра коледна украса 2021г. тази година пчелят:
  • Начален етап: I“г“ клас, с класен ръководител: Блажо Блажев
  • Прогимназиален етап: VII“а“ клас, с класен ръководител Надка Долнооряхова
  • Гимназиален етап: X“а“ клас, с класен ръководител Благовеста Кукова

Поощрителни награди: III“б“клас с класен ръководител Лидия Блажева, III“в“ клас с класен ръководител Кремена Енчева, VII“г“ клас  с класен ръководител д-р Димо Иванов