Специална награда от МОН за съвременните будители – учителите, преподаващи „Дигитални природни науки“

Галерия Новини Постижения Проекти и програми

Екипът учители от СУ „Георги Измирлиев“, преподаващи „Дигитални природни науки“, беше удостоен с награда от МОН за принос в развитието на съвременното образование в Република България. Това се случи на националния форум „Училищата с иновации за бъдещето“, проведен в столицата, дни преди Деня на народните будители.

С индивидуална награда за принос към дигитализирането на природните науки беше отличена Галина Иванова – главен учител.

По този нов път учителите тръгнаха питащи се, търсещи, но заредени с непоколебимо желание да преодолеят съмнението, да приемат предизвикателството и да работят целеустремено, отговорно, споделено, за да бъдат убедени и мотивирани всички страни на образователния процес, че това е пътят, по който забързано върви ХХІ век.

Когато една идея се превърне в реалност и се зареди с оптимизъм за значимостта ѝ, учениците непременно успяват с няколко условия – добре подготвени учители и подкрепящи родители.