Медали от международен турнир „МАТЕМАТИКА БЕЗ ГРАНИЦИ“

Галерия Новини Постижения

Приключи есенният кръг на XI-то издание на турнира „Математика без граници“.  В него участваха ученици от 29 страни: Австралия, Азербайджан, Албания, Армения, България, Виетнам, Естония, Индонезия, Казахстан, Канада, Киргистан, Македония, Малайзия, Малта, Мианмар, Нигерия, Румъния, САЩ, Словения, Сингапур, Сърбия, Тайван, Туркменистан, Турция, Украйна, Узбекистан, Филипините, Хонг Конг и Черна гора.

Двадесет и осем ученици от СУ “Георги Измирлиев“ взеха участие в математическата надпревара.

Антоанета Момчилова, ученичка от 7.а клас, спечели златен медал и достойно представи училището.

Бронзови медалисти са:

• Йордан Стаменов, ученик от 7. клас
  • Радослав Янков, ученик в 4. клас
  • Радостин Николов, ученик от 3. клас
  • Георги Иванов, ученик от 3. клас
  • Мая Стоева, ученичка от 2. клас

На кратка церемония в конферентната зала на училището, състояла се на 06.12.2023 г., бяха наградени учениците, получили златен  и бронзови медали. В присъствието на ученици и преподаватели, директорът на училището г-жа Криси Аврамова връчи медалите и грамотите на всички ученици и им пожела още много изяви и спечелени отличия.

Поздравления на медалистите и техните учители!