Отборно първо място и много медали за нашите ученици по армрестлинг

Галерия Новини Постижения
10
Тази година за пръв път в Горна Оряховица се проведе междуучилищен турнир по канадска борба. В него активно участие взеха ученици от СУ „Георги Измирлиев“.
Събитието беше организирано от Община Горна Оряховица и СКА „Локомотив-96“. Проведе се в спортна зала „Никола Петров“. Победителите от училищния кръг взеха участие във финалната фаза на турнира. Въпреки че канадската борба е индивидуален спорт, нашите ученици показаха отборен дух и през цялото време се подкрепяха взаимно.
Младите Измирлиевци се сдобиха с 12 индивидуални медала в отделните категории, както и с най-престижното отличие – отборния златен медал. Жаклин Теодосиева – 10 б, Даная Сярова – 8 а, Стефани Дечева – 9 а, Даяна Милкова – 9 б, Габриела Иванова – 11 б, Цветомир Йоргов – 10 б, Иван Коеджиков – 8 а, Теодор Тодоров – 10 б са призьорите, които прославиха името на училището ни и на полето на канадската борба.