На 29 юни 2024 г. в град София се проведе връчването на вторите годишни награди „Инициативи в подкрепа на безопасността на движението по пътищата“ от ДАБДП.
Училището бе отличено с първа награда в категория „Образователна среда в подкрепа на БДП“ за Северен централен район. Освен плакет, получихме и предметна награда – велосипед, като оценка и признателност за положените усилия на целия екип при СУ “Георги Измирлиев“. Наградата получи председателят на ВИКБДП – Кремена Янкова. Заедно със Светлана Петкова, член на училищната комисия участваха в различни демонстрации в рамките на провеждащия се фестивал.
smartsmart Дни преди събитието, отборът от втора възрастова група с ученици от VIII – X клас, участва в Националния кръг на Националното състезание по БДП в гр.Сунгурларе.
Нашите ученици се представиха достойно в оспорваната битка и сред голяма конкуренция с всички областни победители. След състезанието децата и учителите се завърнаха с много положителни емоции, нови запознанства и идеи за следващата учебна година.
Екипът на СУ “Георги Измирлиев“ ще продължи и занапред да работи усилено за превенция и обучение по пътна безопасност и култура на поведение на пътя.
„Бъди отговорен! Твоята безопасност е на първо място – пази се всеки ден!“