Коледна магия в І а клас

Галерия

С много усмивки премина празничната седмица (17-21 декември) за учениците от Іа клас и техните учители г-жа  Стефанова и г-жа Геранлиева. Децата показаха своите умения в „Час на таланта“. Насладиха се на прекрасни танци, песни и стихотворения. Наблюдаваха демонстрации по футбол и акробатика. Участваха в състезания „Забавна математика“ и „Буквенка“, в които участниците показаха чрез забавление знанията си по български език и математика. След оспорвана „битка“, бяха отличени и победителите. Всички получиха награда – коледни сладкиши. Със забавни игри, весела поща, томбола и много настроение, децата изпращат отиващата си 2018 година и  желаят на всички ученици, учители и техните семейства мирна и спорна 2019 година.