Четвъртокласници от СУ „Георги Измирлиев“ и децата от ЦДГ „Ален мак“ отпразнуваха настъпването на Баба Марта и пролетта

Галерия

Четвъртокласници от Средно училище „Георги Измирлиев“-град Горна Оряховица, с класен ръководител Мария Николова гостуваха на  децата от ЦДГ „Ален мак“ и заедно отпразнуваха настъпването на Баба Марта и  пролетта.

Специално изработени в часовете по приложни изкуства картички, получиха бъдещите първоскласници. А след това  гледаха с голям  интерес двете драматизации, които им представиха техните по- големи приятели – „Приказка за цветовете и приятелството“ и „Легенда за мартеничката“.

Децата от предучилищната група от своя страна се  представиха с първомартенска сценка.

В края на тържеството играта с балони им донесе много смях и веселие и в края на този малък празник се разделиха като приятели, като си пожелаха нови срещи и забавления.