Посещение на 1.а клас в Общинска библиотека гр. Горна Оряховица

Галерия

В навечерието на своето завършване, учениците от 1.а клас на СУ “Георги Измирлиев“ направиха още една крачка по пътя на знанието. Заедно със своите учители г-жа Стефанова и г-жа Геранлиева, те посетиха детския отдел на Общинска библиотека гр. Горна Оряховица, на която станаха и достойни членове. Децата имаха възможност да се докоснат до голямото разнообразие от детска литература. Научиха за реда, по който се подреждат произведенията и видяха книгите, които трябва да прочетат през лятната ваканция. Любознателните малчугани чуха молбите на книгата и обещаха да ги спазват. Рецитираха “Стихотворение за доброто“ и четоха непознати текстове. Всички получиха читателски дневници, в които да записват своите впечатления от прочетеното. В края на срещата дариха за всички малки читатели на библиотеката вечните истории за Хитър Петър и ръчно изработени книгоразделители.