Училище сред природата – ІІ клас

Галерия

От 10.06 до 14.06.2019 год. учениците от ІІ а, ІІ б,  ІІ в и ІІ г клас посетиха  „Училище сред природата” в хотел „ Панорама”  гр. Априлци, където имаха страхотни изживявания и незабравими моменти.  С желание и интерес се включваха във всички организирани мероприятия от аниматорите – „ Вълшебен пясък”,  „Млад бижутер”,  „Сръчни грънчари”, пирографиране, фигури от тесто, рисунки със сламка, изработване на маски, „Щура прическа и грим”,  „Мастършеф”,  „Мис и мистър Априлци”.  Най-силни бяха емоциите във „Вечерта на таланта”, „Пижамено парти“, и организираните турнири по футбол, народна топка  и  дърпане на въже.  Горещия  ден  охладиха със състезанието  „Пръскане с воден пистолет  /шише/”. Незабравим остана вкусът на горските ягоди, които децата сами си набраха и сладко изядоха. Така започна за учениците лятната ваканция.