Какъв ще стана?

Учениците от І а клас, с класен ръководител г-жа Милена Иванова, работиха два учебни часа по проект „ Какъв ще стана” и показаха, че вече са се ориентирали за своите бъдещи професии.

В първия час на гости на първокласниците бяха представители на пожарната. Пожарникарите разказаха на учениците за ситуации, в които са спасявали хора и животни в беда. Показаха и част от оборудването си. Учениците имаха възможност да поставят дихателен апарат и каска.

През втория час на гости беше медицинско лице, което разказа на малките ученици как се справя в критични ситуации и как оказва първа помощ на пострадали. Първокласниците с желание се включиха в демонстрацията на различни видове превръзки и „поставяне на система”.

Първокласниците избраха своите бъдещи професии: лекари, учители, спасители, пожарникари  и полицаи.

Талантлива сладкарка направи сладки и почерпи целия клас.

Всички много се забавляваха.

Съобщение

Уважаеми родители,

Предстоящите родителски срещи ще се проведат по график както следва:

І – ІV клас – 20.02.2018 година (вторник) от 17,30 часа

V – VІІ клас – 21.02.2018 година (сряда) от 17,30 часа