На Коледа при баба

Галерия

На 12.12. учениците от 3 а клас с класен ръководител Милена Иванова проведоха час в игротеката „ На Коледа при баба”. На гости на учениците и бяха техните баби, които ги върнаха назад във времето и им разказаха за традициите на Бъдни вечер и Коледа.

Децата със затаен дъх слушаха увлекателните разкази на бабите. Сладкогласните баби от КП „Раховец” и ученички от класа се надпяваха и повдигнаха предпразнично настроението на гостите. На тържеството присъстваха госпожа Криси Аврамова- директор на училището и заместник- директор по учебната дейност Йорданка Кушева. Бабите почерпиха децата с вкусни питки, баници и сладки. В края на празника се изви кръшно българско хоро с музикален съпровод от Евгени Иванов.