Лятна „горска“ занималня и забавни игри на открито в СУ „Георги ИЗМИРЛИЕВ“

Галерия Проекти и програми

Ръководството на нашето училище, заедно с учителите – целодневна организация на учебния ден, организираха групи, които включват до 10 деца всяка, за да бъдат частично компенсирани някои недостатъчно усвоени знания. За нашите малки сладурковци от първи до трети клас са организирани полудневни занимания при всички актуални мерки за сигурност на здравето. Малките ни ученици се чувстват щастливи от прегръдките на своите учители, които щедро раздават във вълшебната „горска“ занималня, устроена в зелените площи на Гимназията. Усмивки раздават момичета и момчета, подскачащи на въженце и ритащи „добрата стара топка“ с приятели на двора. А творчески настроените послушковци показват свежи идеи в приказната игротека, където се чувстват едновременно отговорни и свободни да рисуват, четат, а и да полегнат, сладко разговаряйки със съучениците си.