Висока оценка за труда на учителите

Галерия Постижения

До директора на СУ “Георги Измирлиев” г-жа Криси Аврамова беше получено благодарствено писмо от академичното ръководство на Химикотехнологичен и Металургичен Университет – София. В него се изразява уважение към професионалните качества на г-жа Диляна Грозева, преподавател по биология и здравно образование и по химия и опазване на околната среда и на г-жа Галина Кънчева – преподавател по химия и опазване на околната среда и по физика и астрономия в нашето училище. В благодарственото писмо се изразява удовлетворение от проведените съвместни инициативи между образователните институции. Увереността в доброто сътрудничество, което е следствие от проведените ежегодни регионални състезания по природни науки и други събития, организирани чрез партньорство, доведоха до безспорен успех на нашите дванадесетокласници – зачитане на стартови оценки за прием в ХТМУ – София. Убедени сме, че колегите ни, изявявайки ежедневно своите професионални качества при подготовката на учениците, издигат нивото на образователния процес в Гимназията и дават стабилна основа за професионално развитие на нашите абитуриенти.