Завършилите седмокласници – цветя, радост и благодарност оживиха училището

Галерия

Градинските партита – запазената идея на СУ „Георги Измирлиев“, се превърна в целодневно тържество при връчването на свидетелствата за завършено основно образование на седмокласниците. Отличниците получиха грамоти и книги за своя принос към издигане на авторитета на училището. В днешния горещ юлски ден СУ „Георги Измирлиев“ отново оживя от радостни възгласи, усмивки, красиви млади госпожици и господа, развълнувани учители и един много издръжлив на лятната жега директор. За въздействащото музикално оформление се погрижиха г-н Евгени Иванов и г-н Венцислав Величков. Голяма беше радостта на всички да се съберат отново, макар и в училищния двор, при спазване на противоепидемични мерки. Но как да се прегърнем на дистанция?! Въпросът, разбира се, е реторичен. Г-жа Тихомира Кирацова, заместваща класния ръководител на VII“а“ клас г-жа Кремена Петърчева, г-жа Марияна Кирова – класен ръководител на VII“б“ клас, г-жа Санка Аврамова – класен ръководител на VII“в“ клас, г-жа Валентина Тодоранова – класен ръководител на VII“г“ клас бяха още по-развълнувани от учениците. Директорът на Гимназаията – г-жа Криси Аврамова поздрави всеки клас с пожелания за здраве, успехи, сбъднати мечти и едно незабравимо лято, след което голяма част от настоящите седмокласници отново да изпълнят училищния двор и обновените класни стаи. И така – в края на една почти дистанционна учебна 2019/2020 г. Измирлиевата общност събра сили и енергия да продължи уверено по Пътя на познанието!