Кампания „Дни на безопасността на пътя“ Мото на кампанията: “Остани жив! Пази живота!“

СУ „Георги Измирлиев“ се включи в Европейската седмица на безопасността на движението със следните дейност.

Учениците от Iб клас с ръководител Юлия Радева изработиха табло с правила за безопасно движение на пътя. Таблото е поставено в централното фоайе на училището.

Workshop с 6г клас под ръководството на Кремена Янкова: изработване на значки и постери.

Учителите в СУ“Георги Измирлиев“ популяризираме инициативата на Европейската мрежа на службите на пътна полиция ROADPOL,

целяща да намали до 0 /нула/ поне за един ден броя на загиналите при пътно транспортни произшествия.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *