И днес в училище беше радостно за малките ни ученици!

Галерия Новини

В първи клас с госпожа Ива Куцарова и госпожа Мая Ботева се пренесохме във вълшебния свят на приказките. Учениците направиха мини карнавал, като се превъплътиха в любими приказни герои.
А четвъртокласниците, под умелото ръководство на госпожа Милена Иванова и госпожа Росица Иванова, разсъждаваха над приказния и безгрижен свят на детството. Подредиха колажи за онова, което ги прави щастливи.
Като едни бъдещи оратори убедително защитаваха тезите си. Заместник-директорът госпожа Петя Минкова беше в ролята на партньор в екипите на малките ученици.
В класа на господин Венцислав Величков ситуацията беше едновременно сериозна и забавна! Първокласниците научиха що е право и отговорност. Заместник-директорът госпожа Йорданка Кушева им пожела да се възползват винаги от правото си на щастие, както и да бъдат отговорни към себе си и към околните. Гостът госпожа Петя Керемидчиева изрази своето възхищение от ранната сутрешна активност на хубавите деца.