На вниманието на родителите и учениците от СУ „Георги Измирлиев“

Галерия Новини

От 4.01.2021 г. (понеделник) учениците от начален етап преминават в присъствена форма на обучение със спазване на досегашните графици за провеждане на часовете и всички други дейности при редовни занятия.

Сградата на СУ „Георги Измирлиев“ е отоплена. Извършена е дезинфекция на учебните стаи. Налице пълна готовност за учебен процес в условията на COVID-19. Медицинската сестра и дежурните учители ще бъдат на:

• северен вход на училищната сграда, откъдето влизат учениците от първите и вторите класове;
  • източен вход, откъдето влизат учениците от третите и четвъртите класове.

Ще бъде осъществяван строг филтър и ученици с грипоподобни симптоми няма да бъдат допускани в сградата на училището!

Столовото хранене е подготвено. През седмицата ще бъдат реализирани дейностите по „безплатна закуска“ и млечен продукт към Държавен фонд „Земеделие“.

Учениците от V до XII клас продължават в условия на обучение в електронна среда от разстояние при спазване на досегашните графици за учебните часове при тази форма на обучение.

До края на януари трябва да бъдат оценени всички ученици и да им бъдат поставени срочни оценки. Краят на първи учебен срок е на 2.02.2021 г.

Успешна и здрава Нова 2021 година! Ползотворна и лека първа учебна седмица през тази година!

Криси Аврамова

Директор на СУ „Георги Измирлиев“