Организация за получаване на учебници и други необходими помагала за учениците на СУ „Георги Измирлиев“

Галерия Новини

Уважаеми ученици и родители, както вече беше оповестено в обръщението на г-жа Криси Аврамова, директор на СУ „Георги ИЗМИРЛИЕВ“, ежечасно следим и изпълняваме заповедите на отговорните институции. Създаден е алгоритъм от предпазни мерки за неотложно пребиваващия персонал в училище. Предложението за получаване на учебници и други необходими помагала, оповестено за утре – понеделник, 16 март 2020 г. остава. Часовете, в които можете да извършите това действие са от 9.00 до 13.00 ч. За Вашата сигурност, скъпи ученици и родители, редът ще бъде следният: На входа на училището ще бъдете посрещани от упълномощени за това служители на училището. Те ще пропускат групи до 10 човека в случай на струпване. Персоналът ни ще дeзинфекцира влизащите в училище, които по най-бързия начин ще прибират необходимите за дистанционния обучителен процес учебници и помагала. Винаги сме в готовност за помощ при съзнателно и обмислено взети мерки за сигурност. За директора, учителите и персонала на СУ „Георги ИЗМИРЛИЕВ“ няма нищо по-важно от живота и здравето на учениците, родителите, учителите и цялата общност! Заедно сме в тези тежки времена, отговорни, спазващи ред и единни!