Славея Семова от XIб клас на СУ “Георги Измирлиев” продължава да бъде един от големите победители на нашето училище!

Галерия Новини Постижения

Оказва се, че никакви извънредни обстоятелства не могат да спрат желанието за знания и проявата на големия хуманитарен талант, който слънчевото ни момиче носи в душата си.
Днес дойде новината, че Славея печели II място в трета възрастова група (15-18 години), раздел “Проза” от Националния литературен конкурс “Неразказани истории на един ловец на приключения”, Сливен, 2020 г. Това е още едно доказателство, че в Гимназията уменията на учениците се развиват с много постоянство и съпричастност от учителите в двата профила – „Чужди езици” и “„Природни науки”.
Благодарим ти, Славея! Ти си вдъхновение и пример! Пожелаваме ти здраве и още много успехи!
Можете да се запознаете с текста на разказа, ЛОВЕЦ-НА-ПРИКЛЮЧЕНИЯ , написан стилно от нашето “сребърно” момиче, както и да се информирате за статута на Националния конкурс.