Поредно отличие за талантливата Памела Димитрова от 10.а клас – достойна наследничка на Измирлиевия род!

Галерия Новини Постижения

Разказът на талантливата Памела Димитрова от 10.а клас е сред отличените в инициативата „Природата в моите очи“ на РИОСВ – Велико Търново, посветена на биологичното разнообразие и природата. В конкурса взеха участие 109 ученици от 14 училища от област Велико Търново и едно училище от гр. Исперих. Младите творци представиха стихове и разкази, рисунки, апликации, макети, колажи и лога, електронни постери, творби със семена, както и други предмети на приложното изкуство. Голяма част от творбите са изработени като проекти по време на дистанционното обучение. Памела Димитрова беше победител в национален конкурс в началото на пролетта. Като слънчево и талантливо момиче, лятото щедро я обдари с нов успех! Радваме се за тебе, скъпо дете! Ти си умно и съпричастно, отговорно и красиво момиче! Браво, Измирлиевке! Успявай!

“Природата в моите очи” – Памела Тихомирова Димитрова