Отличниците по езика на Шекспир от СУ „Георги Измирлиев“

Галерия Новини Постижения Проекти и програми

Въпреки пандемията, нашите измирлиевци, водени от мъдри учители – онлайн или присъствено, са истински светлинки в мрачното време навън!

На 4.11.2020 г. в националните състезания „Многознайко“ участваха 32 ученици от трети до седми клас в кръг „Английски език“. Последният работен ден, петък, 13.11. 2020 г., премина под знака на импровизирано, но безкрайно мило тържество. Директорът на СУ „Георги Измирлиев“ – г-жа Криси Аврамова, в присъствието на заместник-директорите Петя Минкова, Йорданка Кушева и Йорданка Симеонова, учителите по английски език и класните ръководители, награди нашите победители. Пожела им здраве и още много, много успехи, постоянство и воля в овладяването на езика и другите учебни предмети. Учителите, които подготвиха децата, са: Валентина Тодоранова, Милена Гърчева, Александър Александров и Елица Билева.

Първо място и златен медал печелят две лъчезарни млади госпожици – едната с име, означаващо победа, а другата – с името Господне: Виктория Дряновска от III „в“ клас и Христина Христова от V „г“ клас.

Сребърните ни медалисти са седем ученици от третите и пети класове: Виктор Стойнев и Димитър Димитров от III „а“ клас, Диляна Димова и Димитър Димитров от III „б“ клас, Сиана Ангелова и Станимир Христов – от III „в“ клас, Ивайла Бонева от V „в“ клас.

С бронзови медали са отличени седемнадесет ученици на Гимназията: от III „а“ клас – Борил Генчев, от  III „б“ клас – Николай Генов, от  III „г“ клас – Борис Петков, от V „а“ клас – Габриела Топалова и Ния Колева, от от V „в“ клас  – Виви-Ана Нанова, от  от V „г“ клас – Мериан Бояджиева и Алекс Манахов, от от VI „а“ клас – Николай Марков, от VI „б“ клас – Илия Тодоров, Радостина Банева, Антон Точев, от VI „г“ клас – Ивон Флорова, от  VII „а“ клас – Никол Андреева, Андриан Панев и от  VII „в“ клас – Явор Николов.

Седем ученици получават диплом за достойно участие.

Браво, скъпи измирлиевци!