Щафета – обиколка на Горна Оряховица

Галерия Новини

На 12 май 2021 г. за петдесет и трети пореден път се проведе състезателната лекоатлетическа щафета „Обиколка на град Горна Оряховица“ за ученици, посветена на празника на град Горна Оряховица и под мотото „Горна Оряховица  – европейски град на спорта за 2021 година“.

СУ „Георги Измирлиев“ взе участие с 4 отбора във всички възрастови групи. Отбор момичета до 7 клас училището представиха : Грета Байчева, Анжелика Иванова, Камелия Павлева, Мартина Димитрова, Марина Йорданова, Микаела Михайлова, Мила Табакова и Данислава Димитрова. Отборът зае второ място. За момчета до 7 клас се състезаваха: Християн Колев, Теодор Йовчев, Мирослав Гюров, Габриел Стоев, Теодор Тодоров, Адриан Андреев, Данаил Димитров, Петър Василев. Момчетата заеха второ място.

Девойките 8-11 клас се класираха на първо място. Отборът беше в състав: Паолина Марова, Габриела Иванова, Лидия Атанасова, Диляна Йорданова, Радосвета Димитрова, Ралица Андреева, Никол Грозева, Полина Христова, Росица Йорданова. Малък инцидент лиши юношите 8-11клас от призовите места. В отбора участваха: Йордан Добрев, Дилян Скорчев, Георги Петров, Дилян Дончев, Даниел Костадинов, Александър Димитров, Мариян Василев, Кристиян Йорданов, Александър Маринов. Учители по физическо възпитание и спорт: Мариета Чолакова, Светлозар Баждаров, Йордан Димитров.

Благодарим за отличното участие на нашите ученици и за качествената подготовка от колегите учители!