Годишни награди на Сдружението на българските начални учители

Галерия Новини Постижения

През учебната 2020/2021 година бяха проведени шест състезания на национално ниво, организирани от Сдружението на българските начални учители. Те са: „Аз рисувам“, Аз и знанието“, „Аз, природата и светът“, „Аз и числата“, „Аз и буквите“, „Аз общувам с Европа“. До финалния кръг достигнаха само ученици от начален етап, които  имат максимален брой точки – петдесет – от всички състезания. Крайният резултат от проведеното финално състезание за СУ „Георги Измирлиев“ е отличен: 22 златни медалисти и 7 – сребърни. Учениците са основно от третите и четвъртите класове с класни ръководители: Милена Иванова, Мая Иванова, Валентина Стоева, Йоланда Иванова, Славка Стефанова и  Полина Русева.

Днес директорът на Гимназията г-жа Криси Аврамова тържествено връчи златните и сребърните медали на учениците с пожелания за здраве и още по-големи успехи през следващата учебна година.

Нашите златни и сребърни любознайковци са учениците от:

III „а“ клас – Борил Пламенов Генчев, Виктор Райчев Стойнов, Габриела Юлиянова Петрова, Димитър Ивайлов Димитров, Кристина Дилянова Колева;

III „б“ клас – Диляна Радославова Димова, Ивет Маринова Стоева, Кристина Тихомирова Йорданова, Мариам Кирилова Кирилова, Борис Чавдаров Василев, Сияна Тихомирова Йосифова, Николета Димитрова Иванова;

III „г“ клас –  Александър Стефанов Тусчиев, Велизара Викторова Цветкова, Мария Илиянова Стоева, Мартина Бориславова Байчева, Сияна Ясенова Николова;

IV „а“ клас – Ан-Реджина Пламенова Кушева, Антоанета Момчилова Момчилова, Веселина Веселинова Велчева, Елина Красимирова Филипова, Йордан Стаменов Стаменов, Рая Розинова Трифонова, Стефани Светлозарова Лесичкова, Яница Николова Йорданова;

IV „б“ клас – Филип Стефанов Велков, Ивайла Василева Вълкова;

IV „в“ клас – Калоян Добромиров Добрев, Карина Павлинова Генчева.

Благодарим за старанието и усърдието при овладяване на знания от всички страни в училищната общност – учители, ученици, родители!