Езикът на Шекспир има своите млади вдъхновения от СУ „Георги Измирлиев“

Галерия Новини Постижения

Вторият кръг на националното състезание „Многознайко“ – „Аз зная английски“ се проведе на 26 януари 2021 г. Участваха 29 ученици от начален и прогимназиален етап на СУ „Георги Измирлиев“, от които 25 завоюваха медали.

В първия ден на последната февруарска седмица всички ученици бяха уважени и наградени от директора на Гимназията – г-жа Криси Аврамова в присъствието на заместник-директорите, учителите по английски език и класните ръководители.

Златни медалисти са: Димитър Ивайлов от 3.а клас, Виктор Стойчев от 3.а клас, Диляна Димова от 3.б клас, Сияна Ангелова от 3.в клас, Станимира Христова – 3.в клас, Виктория Дряновска – 3.в клас, Ния Колева от 5.а клас, Христина Христова от 5.г клас, Николай Марков от 6.а клас, Антон Точев от 6.б клас, Илия Тодоров – 6.б клас и Ивон Флорова от 7.в клас.

Сребърни медали заслужиха: Радостина Банева – 6.б клас, Деян Мадемов – 6.а клас, Алекс Манахов – 5.г клас, Габриела Топалова – 5.а клас, Цветелина Сусамова – 3.г клас, Дария Косева – 3.в клас, Димитър Александров – 3.б клас, Николай Гецов – 3.б клас, Борил Генчев – 3.а клас.

Бронзови медалисти са: Магдалена Тодорова – 5.б клас, Борис Петков – 3.г клас,  Кристина Йорданова – 3.б клас, Вилиян Владев – 3.б клас.

С грамоти за участие са удостоени: Мериан Бояджиева – 5.г клас, Цветелина Генчева – 3.г клас, Станислава Алексиева – 3.а клас и Доминик Николов – 3.б клас.

Поздравяваме за успехите учениците, учителите и родителите, подкрепили изявата и старанието на своите деца!